Dalsze losy miłości

To gdzie każdy z nas spotka miłość, nikt nie wie. Tak naprawdę jest ciężko określić ten fakt, ponieważ miłość może czekać na nas na drugim końcu miasta, a równie dobrze możemy szukać miłości aż na drugim końcu świata. Najważniejsze to fakt, aby nie zamykać się na miłość, ponieważ ona zawsze znajdzie się. Tylko trzeba na nią poczekać. O tym opowiada książka pt. “Przebudzenie” Agnieszki Lingas – Łoniewskiej.

“Łatwopalni”

Autorka jest doskonale znana już wszystkim czytelnikom, ponieważ wydała już nie jedną książkę, gdzie znaleźć można było bardzo wyraźnych i rzeczowych bohaterów. Po raz kolejny Lingas – Łoniewska zachwyca wszystkich kolejnym cyklem powieści, który na pewno nie pozostawi żadnego czytelnika obojętnym. “Łatwopalni” to seria książek, gdzie po raz kolejny można spotkać się z fantastyczną opowieścią o miłości, ale na zupełnie innych zasadach. Tu nie ma miejsca na łatwe uczucie. Jest wręcz odwrotnie. W pierwszej kolejności bohaterowie będą musieli się sporo nacierpieć, aby móc odnaleźć drogę do siebie. Pierwszy tom tej serii nosi tytuł “Łatwopalni”, gdzie mogliśmy poznać dwójkę głównych bohaterów – Jarka i Monikę. On – niedawno uznany lekarz i chirurg, który popełnił jeden nierozważny krok i uznał, że musi za to cierpieć. Ona – nauczycielka, która ma już dość sztywnych konwenansów małego miasta. Ta dwójka dość nieoczekiwanie spotyka się i….wszyscy mogą być pewni, że ich historia nie zostawi nikogo obojętnym. Po przeczytaniu pierwszego tomu czas na “Przebudzenie” – kolejny tom, który dalej będzie przedstawia losy głównych bohaterów.

Szczęśliwa przyszłość

Czy Jarek i Monika w końcu będą mogli zbudować przyszłość? Czy uda im się wspólnie kroczyć przez życie? Człowiek, który nie miał zamiaru zagrzać nigdzie miejsca na stałe zrozumiał, że to Monika jest jego przeznaczeniem. Tylko, że nie tak łatwo zdobyć jej serce. Nie tak łatwo poradzić sobie z murem, który ona ustawiła dookoła siebie. Ale Jarek nie chce się dać. Postanowił działać. Oprócz tego w tej serii zostaje rozbudowany wątek innych postaci. Okazuje się, że świat dookoła Moniki też się komplikuje, a dokładnie chodzi o jej przyjaciółkę Sylwię, która też będzie miała nie lada problemy miłosne. W drugim tomie “Łatwopalnych” będziemy mieli także do czynienia z wieloma innymi postaciami, które wystąpiły w części pierwszej. Jest tu więc także Dorota, Grzesiek, Bernie. Do jakich poświęceń będzie musiało dojść, żeby bohaterowie w końcu mogli mówić o szczęśliwej przyszłości?

Kwiat od pvproductions - pl.freepik.com