Zakręcona droga do szczęścia

Każdy z nas chce być w życiu szczęśliwy. Może nie jest to łatwe do osiągnięcia, ale szczęście jest tylko i wyłącznie na wyciągnięcie ręki. Jeżeli ktoś się dobrze postara, to na pewno znajdzie jakiś sposób na to, aby znaleźć taką drogę, gdzie będzie szczęśliwy. Przykład można wziąć chociażby z bohaterów książek, którzy nie raz borykają się z najróżniejszymi przypadkami życiowymi. Ale jakoś są w stanie sobie poradzić i w końcu wychodzą na prostą. Czy tak przydarzy się w książce pt.”Przebudzenie” Agnieszki Lingas – Łoniewskiej?

Seria o miłości

Lingas – Łoniewska jest taką autorką, która doskonale wie jak trafić do serca czytelnika. Jeżeli pisze, to bardzo wyraziście i konkretnie. W taki sposób, że bez najmniejszego problemu można zakochać się w bohaterach, którzy przeżywają najróżniejszego rodzaju przygody. Tym razem przyszedł czas na serię “Łatwopalni”, który pozwala na poznanie Jarka i Moniki – dwóch bohaterów, którzy zanim zrozumieją, że szczęście leży na wyciągnięcie ręki, będą musieli nie lada natrudzić się i naprawić swoje błędy. W szczególności Jarek, który po jednym wydarzeniu nie chce nigdzie zagrzać miejsca na stałe. Ciągle zmienia miejsce zamieszkania i z nikim nie związuje się na stałe. Uważa, że za to co zrobił nie zasługuje na szczęście. Do czasu aż poznaje Monikę – pewną nauczycielkę z malutkiego miasteczka. Tylko, czy ona będzie w stanie zaakceptować takiego mężczyznę przy swoim boku? To się okaże. Po pierwszym tomie czas teraz na Przebudzenie z Tania Ksiazka.

Szczęście dla każdego

Tym razem Jarek zrozumiał, że szczęście jest dla każdego. Nawet dla niego. Dla osoby, która miała na to szczęście nie zasłużyć. Tylko, że będzie musiał postarać się o to, aby zdobyć serce Moniki. Tej jednej jedynej kobiety, która doskonale wie jak podbić jego serce. Ona jedyna umiała odkryć najczulsze nuty. W tej oto książce poznajemy także bardziej skomplikowane losy Sylwii – przyjaciółki Moniki, która też nie lada będzie miała problem do rozgryzienia. Czy będzie w stanie sobie z nim poradzić? Czy Sylwia będzie stanowiła doskonałe wsparcie dla Moniki, która będzie musiała podjąć decyzję odnośnie Jarka? Autorka po raz kolejny przypomina także bohaterów znanych z poprzedniej części: Dorotę, Grześka, Berniego. Tylu bohaterów, którzy będą musieli poświęcić coś, aby mogli mówić o własnym szczęściu. Tylko czy każdy z tych bohaterów będzie w stanie dokonać takiego poświęcenia? Jak ułożą się losy bohaterów tym razem? Warto chwycić drugi tom “Łatwopalnych”.

Kwiat od pvproductions - pl.freepik.com